۱۴۰۰/۷/۲۲

چگونه عطری مناسب محیط انتخاب کنیم؟ زنانه

همانطور که برای مراسم هاو محیط های مختلف، استایل های متفاوتی داریم، باید به رایحه ای که همراه آن وارد محیط می شویم یا آن را بعد از خود به جای می گذاریم، دقت کنیم.

همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که بسته به فصل، محیط و استایل شخصی خودتان، عطری مناسب را در بگیرید. زیرا گاهی بوی تن شما می تواند نشانی از شخصیت برای به یاد آوردن شما باشد.

در ادامه برای شما چندین عطر بسیار محبوب و بسته به محیط های مختلف را جمع آوری کردیم تا راهنمایی برای شما خانم هایی باشد که می خواهید در هرمکانی به طور شایسته ای بدرخشید.

چگونه عطری مناسب محیط انتخاب کنیم؟  زنانه

1- عطر و ادکلن برای محیط ها رسمی زنانه

همانطور که استایل شما در محیط های اداری یا کاری باید کلاسیک، فورمال، ساده و شیک باشد، عطر شما نیز باید بیان گر توانگری و قدرت شما باشد و اعتماد به نفس را به شما منتقل کند، تا شایسته تر از همیشه بدرخشید.

عطر و ادکلن برای محیط ها رسمی زنانه.jpg


عطر ادکلن کوکوچنل نویر COCO Chanel noir

یکی از عطرهایی است که به علت ماندگاری بالا و رایحه ای بسیار فریبنده، همراه با لطافت ناب زنانه، بهترین گزینه برای استایل های رسمی است. 


عطر ادکلن کوکوچنل نویر COCO Chanel noir.jpg


عطر ادکلن کوکوچنل نویر همراه با رایحه ای گرم و تلخ ناشی از تونکا، نعناع، ترنج همگان را شیفته گیرایی شما خواهد کرد. در ادامه تلخی این عطر را گلهای بهاری با گرماو شیرینی رزو یاسمن، جدا می سازند تا لطافت زنانه شمارا برای مدتی طولانی به جای بگذارند. 


عطر ادکلن ایو سن لورن بلک اپیوم Saint Laurent black opium 

عطری با رایحه گرم و چوبی که در سال 2020 وارد بازار شد، عطری بسیار شیک و مدرن. این عطر با رایحه های شرقی نشانگر اصالت شما خواهد بود و ناب ترین حس های زنانه را به شما می بخشد. 


عطر ادکلن ایو سن لورن بلک اپیوم Saint Laurent black opium.jpg


عطر ادکلن ایو سن لوران بلک اپیوم برای کسانی که به رایحه ترنج، شکوفه پرتقال، فلفل صورتی علاقه دارند بسیار گزینه مناسبی است. این عطر دارای رایحه های گل یاس، گل مریم و تلخی جذاب قهوه است که در آخر  با چوب کشمیر، وانیل و مشک ترکیب میشوند، تا جذابیت اغواکننده ای را به شما هدیه دهد.


عطر ادکلن ورساچه کریستال نویر مشکی Versace crystal noir

این عطر در سال 2004 وارد بازار شد، که تا به امروز میان زنان و همچنین مردان خوش سلیقه ایرانی بسیار محبوب است. رایحه گرم آن که از گل یاسمن، نارگیل، فلفل سیاه نشات میگیرد جذابیت آن را در روزهای سرد پاییزی چندین برابر می کند. ساختاری ادویه ای به همراه گیاهان معطر مانند انگور سیاه، انجیر و گل بنفشه.


عطر ادکلن ورساچه کریستال نویر مشکی Versace crystal noir.jpg


با توجه به این رایحه هاو ترکیبات عطر ادکلن ورساچه کریستال نویر Versace crystal noir همراه با محبوبیتش، همه اطرافیان را شیفته سلیقه بی نظیر شما خواهد کرد. 


2 - عطر و ادکلن برای مهمانی های شبانه زنانه

اگر به دنبال توجه جمع در اولین نگاه موقع ورود به مهمانی ها هستید، اولین نکته این است که سعی کنید دیرتر از همه برسید و دومین نکته، عطر مناسب و جذابی را انتخاب کنید تا رایحه شما با هرقدمی که برمیدارید، بیشتر به مشام اطرافیان برسد و توجه آنهارا بر روی شما جلب کند.


عطر و ادکلن برای مهمانی های شبانه زنانه.jpg


عطر ادکلن لانکوم لانویت ترزور LANCOME la Nuit TRESOR 

عطر ادکلن لانکوم مدل لانویت ترزور عطری به شدت جذاب و هیجان انگیز. الماسی سیاه هوس برانگیزی بر تن شما. رایحه ترنج، نارنگی و گلابی شادی و نشاط را بر روزهای سرد شما می اندازد. 


عطر ادکلن لانکوم لانویت ترزور LANCOME la Nuit TRESOR .jpg


در ادامه و با رایحه های توت فرنگی، گل رز و ارکیده، شمارا بهاری تر از همیشه نشان خواهد داد و رایحه های گرم و شرقی وانیل، کارامل، بادام سوخته، قهوه و شیرین بیان، این عطر را شایسته خانم های عاشق پیشه و شیک پوش خواهد کرد. 


عطر ادکلن جادوره دیور Dior JADORE

همانطور که از اسم و ظاهر جذاب عطر ادکلن جادوره دیور Dior JADORE پیداست، شما با یک عطر بسیار شیک و باکلاس روبه رو هستید. این عطر سلیقه خانم هایی است که دنبال گرمای بی همتا در مهمانی های شبانه و قرارهای خاص هستند. 


عطر ادکلن جادوره دیور Dior JADORE.jpg


رایحه های گلابی، هلو، ترنج در نت های اولیه. و بعد ار آنها رایحه های لطیف گلهای یاس، برف، ارکیده، بنفشه و مریم لطافت و زنانی ناب را در شما نشان خواهد داد. در آخر رایحه های هوس انگیز مشک، توت سیاه و وانیل در شما گرما و درخشندگی مثل خود عطر هدیه خواهد داد. 


عطر ادکلن لانکوم مدل لاویه است بله LANCOME la vie Est Belle

عطر ادکلن لاویه است بله جزو خاصترین عطرهای زنانه است. و بسیار مناسب خانم هایی است که می خواهند گرما و لطافت زنانه خود را در سنین بالاتر به نمایش بگذارندو در مهمانی ها و قرارهای مهمشان بیشتر از همه در مرکز توجه باشند. 


عطر ادکلن لانکوم مدل لاویه است بله LANCOME la vie Est Belle.jpg


رایحه های جذاب توت سیاه همراه با گلابی در نت های اول و بعد از آن رایحه زنبق، شکوفه پرتقال و گل یاس شمارا جوانتر، شاداب تر نشان خواهد داد. در آخر و نت های پایانی رایحه وانیل، بادام سوخته و نعناع هندی برای شما گرمای تازه ای را به ارمغان خواهد آورد. 


3 - عطر و ادکلن برای مصرف روزانه زنانه

عطری که می خواهید هرروز استفاده کنید باید عطری بی نقص و کامل باشد، تا بتواند خوش سلیقگی و استایل بی نظیر شمارا همانطور که شایسته شخصیت شماست، نشان دهد.


عطر و ادکلن برای مصرف روزانه زنانه.jpg


عطری که برای دعوتی به صرف قهوه در سرمای زیبای پاییز مناسب باشد و بهترین تاثیر را در برخورد اولیه با شما در ذهن طرف مقابل یا اطرافیانتان بگذارد.  رایحه شما هرروز خاطره انگیزتر باشد. 


عطر ادکلن گود گرل Carolina Herrera Good girl

همانطور که از ظاهر این عطر پیداست، این عطر برای خانم های جوانی است که علاوه بر زیبایی استایل خود و رایحه گرم، به زیبایی و لوکس بودن میز آرایش خود نیز اهمیت می دهند.


عطر ادکلن گود گرل Carolina Herrera Good girl.jpg


شما در اولین اسپری این عطر بر روی بدنتان بوی شرقی و گرم قهوه، بادام سوخته را متوجه خواهید شد که در شما هیجان و شادی را به وجود می آورد. بعد از مدتی رایحه گل مریم و یاسمن به شما انرژی مثبت و اعتماد به نفس را هدیه خواهد داد. در آخر دانه تونکا، کاکائو جایگزین خواهد شد تا شادی و نشاط در شما تقویت شود. 


عطر ادکلن ورساچه مدل کریستال برایت VERSACE Bright crystal

رایحه شیرین، رنگ صورتی ملایم و بطری الماسی لوکس این عطررا سالهاست برای دختران جوان، به خصوص در ایران، محبوب کرده است. 


عطر ادکلن ورساچه مدل کریستال برایت VERSACE Bright crystal.jpg


در اسپری اول عطر ادکلن ورساچه کریستال برایت شادی و خنکی با ترکیب انارو میوه یوزو برای شما بوجود می آید. بعد از مدتی رایحه گل ماگنولیا، نیلوفرآبی، گل صدتومانی چینی به روح لطیف و جوان شما آرامش را هدیه خواهد داد. در آخرو نت های پایانی مشک، عنبر، چوب ماهون استرس و اضطراب روزهای سرد را از شما دور می کند و هیجان را برای زیبایی شما به ارمغان می آورد. 


عطر ادکلن نارسیس رودریگز نارسیس پودری NARCISO Rodriguez Narciso POUDREE

خالق این عطر گفته است: می خواستم عطری بسیار اغواکننده و هوس انگیز طراحی کنم، که نگاه هرکسی را به طرف شما برگرداند.  شما مشاهده می کنید عطری در ظاهری بسیار دلفریب در عین سادگی، همراه با ترکیب رایحه هایی خاص. 


عطر ادکلن نارسیس رودریگز نارسیس پودری NARCISO Rodriguez Narciso POUDREE.jpg


در نت های اول این عطر گل رزو یاسمن است که شیرینی و انرژی مثبت را به همراه خواهد داشت. بعد از آن در نت میانی مشک به تنهایی گرما را جایگزین می کند. سپس بعد از مدتی رایحه خس خس و سدر سفید به ترکیبات پایان می دهد. این عطر در نهایت سادگی بسیار جذاب است و مناسب خانم های خوش سلیقه ای که به دنبال آرامش و خنکی هستند. شما عزیزان می توانید این عطرهارا از فروشگاه جزیره عطر در مدل های شرکتی و کوچک خریداری کنید و در شبهای سرد مانند مهتاب بدرخشید.