صفحه اصلی / وبلاگ /

عطر و ادکلن هدیه ای برای تمامی موقعیت‌ها


عطر و ادکلن هدیه ای برای تمامی موقعیت‌ها

۱۴۰۰/۷/۲۸

مدت زمان مطالعه : ۸ دقیقه

برای اغلب ما در اکثر مواقع پیش آمده است که برای عزیزان خود چه هدیه ای انتخاب کنیم که مناسب شخصیت، سلیقه و شایسته وی باشد.  همیشه ناامیدانه به هدیه های تکراری و قدیمی اکتفا می کنیم. عطر و ادکلن یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن است. در ادامه ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید یک عطر در خور شخصیت عزیزانتان را به راحتی انتخاب کنید.


چرا عطر هدیه بدهیم؟ 

عطرها ویژگی هایی دارند که همیشه می توان به عنوان یک هدیه ارزشمند روی آن ها حساب کرد. عطرو ادکلن به عنوان بهترین هدیه هایی محسوب می شوند، که اگر به درستی و با سلیقه انتخاب شوند، و مورد پسند شخص دریافت کننده قرار بگیرند، تا همیشه برای آن شخص ماندگار خواهند بود. عطرها هدیه های لوکس و گرانبهایی هستند، که کاربرد زیادی دارند و در اکثر مواقع استقبال خوبی از آنها می شود. علاوه بر اینها هدیه ای که انتخاب می کنیم باید نشان دهنده عشق، دوستی، حمایت، ارزشمندی شخص در ما باشد. و انتخاب یک عطر مناسب می تواند همه این موارد را در خود جای دهد، و احساس ما را هرروز به شخص مورد نظر انتقال دهد. رایحه یک عطر خوشبو و حسی که انتقال می دهد یکی از مهم ترین دلایلی است که عطر را به گزینه ای مناسب برای هدیه دادن تبدیل کرده است. در نظر داشته باشید که عطر هدیه ای بسیار ماندگار است، هدیه دادن یک عطر خوب می تواند برای عزیزانتان اعتماد به نفس، شادی و افکار خوب را به ارمغان بیاورد. 


چرا عطر هدیه بدهیم؟ .jpg


عطر هدیه ای شخصی

 در هنگام خریدن عطر شما به شخصی فکر می کنید که قرار است هدیه را دریافت کند. برای خریدن عطر وقت بگذارید و با توجه به قیمت بالا یا ظاهرش آن را انتخاب نکنید. اگر عطر را با توجه به شخصیت و سلایق فرد انتخاب کنید، وی متوجه این مسئله می شود که شما چقدر او را خوب شناخته اید و با روحیات او آشنا هستید، پس قدردان زحمت شما خواهد بود. 

ظاهر زیبای عطر 

عطرها علاوه بر رایحه های جذاب و خوشبو، ظاهرجذابی نیز دارند و شکل بطری آن نیز می تواند تاثیر مثبتی بر روی افراد داشته باشد. بطری های جذاب هزینه اضافه ای برای شما نخواهد داشت و شما نیازی به کادو پیچ کردن آن ندارید. 


ظاهر زیبای عطر .jpg


البته اغلب عطرها جعبه های زیبایی ندارند. در این صورت شما می توانید یک باکس شیک تهیه کنید که با بطری عطر هارمونی داشته باشد. به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر می خواهید عطری که هدیه می دهید جلب توجه بیشتری برای فرد گیرنده داشته باشد و وی را بیشتر به وجد بیاورد می توانید از لوازم یا اکسسوری های کوچکی نیز مثل: لوشن خود عطر ، شکلات های جذاب، عینک، کیف پول، لوازم آرایشی یا حتی یک کارت کوچک نیز استفاده کنید.


ظاهر زیبای عطر .jpg


عطر یک هدیه احساسی و رمانتیک است 

فرقی نمی کند که فرد مورد نظر شما چه جنسیتی داشته باشد، یا در چه محدوده سنی قرار داشته باشد. در هر صورت هدیه دادن عطر یکی از بهترین گزینه ها برای نشان دادن عشق، محبت، دوستی است. عطر می تواند گزینه خوبی برای ابراز احساسات باشد. البته که عطر به طور کلی این خاصیت را در برنمی گیرد، همه چیز به شخص هدیه دهنده برمی گردد. عطرهایی که نوت های احساسی و رمانتیکی دارند، بهترین گزینه برای اینکار هستند.


عطر یک هدیه احساسی و رمانتیک است .jpg


عطر هدیه ای لوکس

اصلا مهم نیست چقدر برای خرید عطر هزینه کرده اید. هدیه دادن عطر همیشه یک حرکت سطح بالا محسوب می شود. خصوصا از برندی شناخته شده باشد، شخص دریافت کننده بسیار خشنود خواهد شد. اگر بتوانید محصولی هم از همان برند، مثل لوازم های آرایشی و بهداشتی که به طوری مرتبط باشند، تهیه کنید، شادی و دلگرمی زیادی را به شخص دریافت کننده خواهید بخشید. 

عطرها ماندگار هستند 

مزیت دیگری که عطرها را هدیه ویژه تری می سازد، ماندگاری بالای آنهاست. اگر از عطرها به اندازه استفاده کنید، می توانید برای سالها آن را نگه دارید. که بعد از تمام شدن نیز اگر بطری زیبایی داشته باشد می توانید به یک شئ تزئیناتی از آن استفاده کنید. 


عطرها ماندگار هستند.jpg


چطور عطری مناسب انتخاب کنیم؟ 

در مرحله اول ارتباط شما با فرد دریافت کننده بسیار مهم است. اگر برای فرد نزدیکی مثل خانواده، دوستان، همسرانتان خرید می کنید، او را به خوبی می شناسید و خرید برای شما راحت تر خواهد بود.  در مرحله دوم باید به شخصیت فرد دریافت کننده توجه داشته باشید: برای مثال اگر فرد اجتماعی، برونگرا و پرمشغله است می توانید سراغ عطرهایی با رایحه های تلخ یا تیز و تند بروید. یا اگر فرد مورد نظرتان شخصیتی درونگرا دارد، بهتر است برای او به دنبال عطرهایی با رایحه های گرم، ملایم یا شیرین باشید.


چطور عطری مناسب انتخاب کنیم؟ .jpg


 به زمان هدیه دادن عطر نیز باید توجه داشته باشید،

 که آیا او در مواقع خاص آن را استفاده می کند یا برای مصرف روزانه است؟ 

نکته بعدی توجه به استایل فرد است. لباسهای کلاسیک و ساده می پوشد؟ 

از برندها و اکسسوری های لوکس استفاده می کند؟ 

برای مثال فردی که استایلی لوکس و گران دارد اغلب از عطرهای با رایحه تند و تیز یا چوبی لذت خواهد برد.علاقه فرد به خوراکی ها نیز یکی از نکته هایی است که باید در خرید عطر به آن توجه داشته باشید. برای مثال اگر به طبیعت، گلها، دریا علاقه دارد می توانید عطرهایی با رایحه های گلی و خنک به او هدیه دهید. یا اگر به شکلات یا قهوه علاقع دارد، عطرهایی با رایحه های چوبی یا تلخ می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

شما به هر دلیل عطر مناسب خود را پیدا کنید می توانید با ما مشاوره بگیرد فروشگاه جزیره عطر آماده راهنمایی شما در خرید عطر می باشد.


چطور عطری مناسب انتخاب کنیم؟ .jpg

 

عطر جدایی می آورد؟

یکی از خرافه ها و اعتقاداتی که در این دوره بسیار شکل گرفته، این است که هدیه دادن عطر باعث جدایی می شود! کسی نمی داند همچین عقیده ای از کجا و چگونه شکل گرفته است. ولی حتی در نگاه کائنات نیز هرچیزی را که باور کنید، برای شما اتفاق می افتد. زیرا باور خود را بر این راستا تشکیل داده اید. در هر صورت یک رایحه خوش چیزی را در طرف مقابل شما به جای می گذارد، که حتی بعد از تمام شدن عطر و سالها بعد وقتی در خیابانی قدم می زنید و رایحه ای آشنا را استشمام می کنید، می تواند برای شما یا فرد مورد نظر، یادآور اتفاقات گذشته و خاطرات تلخ و شیرین باشد. 


عطر جدایی می آورد؟.jpg


امیدواریم خواندن این مقاله به شما کمکی کرده باشد تا بتوانید بهترین عطر را، برای عزیزان خود خریداری کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه جزیره عطر، عطرهایی شیک و با قیمتی بسیار مناسب در مدلهای شرکتی و کوچک را تهیه نمایید، و همراهانتان را خوشنود سازید.