عطر جدید بلک اپیوم اور رد ایو سن لورن

دسته بندی : جدیدترین خبر ها از دنیای عطر و ادکلن

زمان مطالعه ۳ دقیقه

black opium

خانواده عطر ادکلن بلک اپیوم اور رد Black opium over red برند ایو سنت لورن Yves saint Laurent افزودنی جدیدی را به عطر مشهور خود اضافه کرده‌اند. رایحه گیلاس عطر ادکلن بلک اپیوم را لمس کرده و در نتیجه تریاک سیاه گیلاسی آن را قرمزتر نشان می‌دهد. واکنش کسانی که عطر ادکلن بلک اپیوم جدید را امتحان کرده‌اند نشاط، وجد و کمی ناامیدی بوده است که در میان طرفداران عطر بلک اپیوم بسیار رایج است.

عطر ادکلن بلک اپیوم اور رد ایو سنت لورن

گیلاسی با تکیه‌های شکلات تلخ

Black opium Yves saint Laurent

رایحه جدید عطر ادکلن بلک اپیوم

خانواده عطر ادکلن بلک اپیوم اور رد Black opium over red برند ایو سنت لورن Yves saint Laurent افزودنی جدیدی را به عطر مشهور خود اضافه کرده‌اند. رایحه گیلاس عطر ادکلن بلک اپیوم را لمس کرده و در نتیجه  آن را قرمزتر نشان می‌دهد. واکنش کسانی که عطر ادکلن بلک اپیوم اور رد جدید را امتحان کرده‌اند نشاط، وجد و کمی ناامیدی بوده است که در میان طرفداران عطر بلک اپیوم بسیار رایج است. انتشار عطر ادکلن بلک اپیوم اور رد بسیار غیر منتظره بود، علاقه‌مندان عطر بلک اپیوم black opium هنوز از گیلاس سیر نشده بودند و حالا میخواهند آن را با تریاک سیاه تجربه کنند.

opium

اگر بیشتر بخواهیم وارد جزئیات دقیق از روایح جدید عطر بلک اپیوم اور رد Black opium over red  شویم، باید گفت چیزی جالب و بسیار وسوسه انگیز در مورد وجود تریاک سیاه وجود دارد که مرز بین امن و تحریک آمیزی را در برمیگیرد. امضا عطر بلک اپیوم اور رد چیزی بین قهوه، یاس و وانیل است که هسته‌ای غلیظ از کافئین را در برمیگیرد و تنها بعد از چند ساعت از ریختن لایه‌های پف‌دار شیرینی چسبناکی از خود را نشان می‌دهد.

opium

نتهای عطر ادکلن بلک اپیوم اور رد Black opium over red گیلاس‌های قرمز و رسیده‌ای هستند که با ماندرین ترکیب شده و رایحه‌ای مرکباتی را تدائی می‌کنند. اما نتهای اولیه عطر بلک اپیوم اور رد را شکلاتی تیره و غنی ولی کم ادویه تفسیر می‌کنند. در ادامه یک رایحه غافلگیر کننده از ترکیب خامه‌ای شکر قهوه‌ای و میوه فاج باعث می‌شود رایحه‌ای شبیه به شیرینی لهستانی مشهور تورون Torun داشته باشد، خصوصا آنهایی که با مربای آلبالو پر شده‌اند. حالا همانطور که شکلات در عطر بلک اپیوم اور رد ذوب می‌شود، کسانی که با ستون اصلی عطر ادکلن بلک اپیوم آشنایی دارند کارامل گلدار آن را با ترکیبی از عطر اسپرسو، قالب‌هایی آشنا و میخکوب کننده می‌شناسند.دیگر مقالات پیشنهادی