ساخت عطرهایی برای نابینایان در ایران

دسته بندی : شناخت اولیه هنر عطرسازی

زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

ساخت عطرهایی برای نابینایان

رایحه‌ها هیچگاه فراموش نخواهند شد و همیشه خاطره انگیز باقی خواهند ماند. برند آکوادی تلاش کرده است تا با استفاده از روش‌های روز دنیا خاطره‌ای خوش و به یاد ماندنی برجای بگذارد و در عرصه تولیدات ملی گام راسخی بردارد. برند آکوادی با ساخت عطرهایی از رایحه‌های خیال‌انگیز ثابت کرده است که در زمینه تولیدات ملی عطر و ادکلن‌های داخلی چیزی کم از معتبرترین برندهای خارجی نداریم. همچنین اولویت این برند یعنی احترام به حقوق مشتریان، با حس خوب و لطافتی که به ارمغان آورده است ستودنی است.

عطری با قابلیت استفاده برای نابینایان، در ایران ساخته شد

عطرهایی برای نابینایان.jpg

برند آکوادی

برند آکوادی روشن دلان را فراموش نکرده است. سال‌ها رایحه‌های گوناگون به دنبال کشف شگرفی‌ها و تازگی‌های جدید بوده‌اند. از اعماق دریا تا فراز آسمان‌ها، از آن سوی دشت‌ها تا بالای قله‌ها و در هر حالتی مشغول خلق ماندگاری، سخاوت، آشنایی و قدرت بوده‌اند. این بار برند آکوادی با هدیه‌ای برای نابینایان تلاش کرده است تا مسیر رسیدن به شهامت واقعی را به آنان هدیه بدهد و زندگی به شیرینی یک رایحه ماندگار و دلنشین برای آنان خلق کند.

عطر با طراحی ویژه نابینایان در رفرنس‌های جذاب و خوش بو که درون کاتالوگ و روی جعبه عطر با خط بریل درج شده است، مناسب هدیه و ارمغانی معطر برای آن دست از عزیزانی است که به دنبال رسیدن به موفقیت و کشف قله‌های بلند در زندگی هستند.

آنان که دوست دارند به همه ثابت کنند مسیر موفقیت برایشان به تنگ نیامده و همیشه راهی برای پیروزی وجود دارد. عطرهای مردانه و زنانه آکوادی با ماندگاری بالا و بوی جادویی به دنبال این هستند تا شما متفاوت به نظر برسید. اینکه شما با رایحه ای خوش بو خاص باشید ایده‌ای بوده است که آکوادی تلاش کرده تا با دوازده رایحه متفاوت شما را به طلیعه‌ای از جذابیت و دل‌فریبی تبدیل کند.

آکوادی در ۱۲ رفرنس متفاوت و جذاب

عطرهای آکوادی در شش رایحه مردانه و شش رایحه زنانه تولید شده است. ویژگی‌های بی‌نظیر هریک از این عطرها باعث شده تا در پس هر یک از رایحه‌های ماندگار، جذاب، طراوت و خنکای بی‌نظیرش داستانی به زیبایی یک افسانه آرمیده باشد. داستانی درباره ماندگاری، قدرت، جذابیت و حس لطافت.

رایحه‌های آکوادی زنانه

آکوادی کوئین AQUADAY QUEEN

عطر آکوادی کوئین مخصوص زنان قدرتمند و باوقاری است که شکوه، ظرافتشان بی‌بدیل و درخشان است. این عطر با ایجاد احساسی فاخر و لطیف این توانایی را دارد تا ماندگاری بی‌نقص بیافریند و همچنین لازم به ذکر است که عطر آکوادی کوئین مناسب هر چهار فصل سال است.

عطر آکوادی آتالیا AQUADAY ATHALIA

عطر آکوادی آتالیا عطری گرم و شیرین که مناسب زن‌های بی‌باک و جسور است. عطری با بوی گل و شورانگیز که مخصوص هر چهارفصل سال است، رایحه‌ای ماندگار پرانرژی و بی‌نظیر برای شما به ارمغان خواهد آورد.

آکوادی گلمور AQUADAY GLAMOUR

عطر آکوادی گلمور  عطری مخصوص بانوان شیک‌پوش و عاشق‌پیشه است که تمایل دارند در مجالس، مهمانی‌های رسمی با درخششی خاص و منحصر به فرد حضور پیدا کنند. عطری مناسب فصل پاییز و زمستان که شما را مسخ خواهد کرد.

آکوادی کریستال AQUADAY CRYSTAL

عطر آکوادی کریستال یگانگی، وسوسه‌انگیزی و فریبندگی از مشخصات ویژه این عطر محسوب می‌شود که در فصول سرد سال شما را بی‌همتا، دست نیافتنی معرفی می‌کند.

آکوادی پور فم AQUADAY POUR FEMME

عطر آکوادی پور فم، هم مناسب دختران پر جنب و جوش است و هم بانوانی که ظاهر رسمی و باوقاری دارند. ظرافت این عطر به دلربایی شما می‌افزاید و در طی فعالیت‌های روزانه یا در مهمانی‌ها، یا قرارهای رمانتیک فضا را تلطیف می‌کند این عطر شما را در هر فصلی صدر نشین خواهد کرد.

آکوادی المنت AQUADAY ELEMNT

عطر آکوادی المنت مخصوص بانوانی که بی‌پروا و آزادانه به دنبال کشف و شکوفایی هستند. حکایت رایحه‌ای خوش است از بلندای یک صبح سپید بهاری و دختری با عطر اقاقی هم صدا با آواز گنجشک‌ها رقص و پای‌کوبی می‌کند. عطری مخصوص فصول پاییز و زمستان با پایداری تضمین کننده و رایحه شرقی و چوبی که مناسب سلیقه‌های خاص است.

رایحه ‌های آکوادی آقایان

آکوادی کینگ AQUADAY KING

مخصوص آقایانی که به‌دنبال بهترین‌ها هستند. فرمانروایان خاموش عصر کنونی که به خوبی می‌توانند امپراطوری خود را گسترش بدهند و قوانین را به نفع خود تغییر دهند. عطری شاهانه با رایحه درخشان ترنج سیسیلی که در آمیخته با میوه‌های خوش‌بوی نادر است. این عطر خنک و تلخ مخصوص آقایانی است که دوست دارند در فصول گرم جذاب و خوش‌بو باشند.

آکوادی دارک نایت AQUADAY DARK NIGHT

عطر آکوادی دارک نایت رایحه‌ای دریایی و جذاب دارد که یادآور امواج کوبنده اقیانوس بر صخره‌های عظیم و سخت ساحلی است. عطری مناسب چهار فصل با رایحه‌ای درخشان و کم نظیر.

آکوادی پور هوم AQUADAY POUR HOMME

خورشید با درخشش خود خنیاگری می‌کند و باد موج‌های دریا را به سمتش می‌کشاند. دریا با ریتم سرخوشانه‌ای از جوانی، آغوشش را باز می‌کند و پیروزی را به شما هدیه می‌کند. عطری مناسب چهار فصل که مناسب جوانان پرشور است. با رایحه‌ای گرم و قوی که بوی جادویی از خود به جا می‌گذارد.

آکوادی باکارات AQUADAY BACCARAT

عطری که از خدایان اقیانوس‌ها الهام گرفته است گویی رایحه‌ای از جاودانگی در دستان آدمی است. باکارات حاصل علم اکسیر است تا خاطرات شما را جاودانه کند. عطری که مناسب فصول پاییز و زمستان است، عاشقتان می‌کند و خاطرات این عشق را تا ابد با شما همراه می‌سازد.

آکوادی مرات AQUADAY MERAT

عطر  آکوادی مرات از برند آکوادی همراه شما در دیدارهای رسمی است. مناسب آقایانی که همتایی جز خود درون آینه نمی‌بیبنند. شیرنی و گرمای ماندگار این عطر مناسب فصول پاییز و زمستان است.

آکوادی چمپیون AQUADAY CHAMPION

عطر آکوادی چمپیون عطری سرشار از شادابی و حس غرور و اصالت است. عطری که مناسب فصول پاییز و زمستان است و از دل یک افسانه بیرون آمده است. افسانه‌ای که فرزند تنومند آرتمیس الهام بخش آن است و نمادی از عظمت و شکوه آن محسوب می‌شود.
آنجا که آکوادی طلوع می‌کند

آکوادی هنر، صنعت و درخشندگی

امیدان تجارت اروند تلاش کرده تا با تولید ملی برند آکوادی گامی در جهت بومی سازی و تولید داخلی لوازم آرایشی و بهداشتی و به ویژه عطر و ادکلن بردارد و همچنین برای اولین بار قدم‌های مهمی برای نابینایان عزیز کشور برداشته و با به کار گرفتن خط بریل استفاده از عطر و ادکلن‌های برند آکوادی را برای این قشر عزیز از جامعه نیز فراهم کند.

دیگر مقالات پیشنهادی