کنزو - kenzo

برند کنزو به اقای کنزو تاکادا تعلق دارد،  که در سال ۱۹۳۹ در کشور ژاپن به دنیا امد. کنزو از کودکی علاقه خیلی شدیدی به مجله های مد داشت.  باعث شد که علاقه بیشتری به مد و طراحی لباس پیدا کند. او از سن ۱۸ سالگی به شهر کوبه رفت و در دانشگاه انجا درس خواند. بعد از مدت خیلی کوتاهی دانشگاه را رها کرد.

تاریخچه برند کنزو

کنزو که علاقه به مد و طراحی پیدا کرده بود باعث شد علاقه و عشقش به این کار بیشتر شود.  در سال ۱۹۵۸ به کالج مد بانکا در شهر توکیو رفت.  پس از  ریافت مدرک در سال ۱۹۶۴ به شهر پاریس کشور فرانسه مهاجرت کرد.  آنجا ۳۰ طرح بی نظیر زیبا را طراحی کرد. مورد تایید طراحان معروف لباس قرار گرفت. کنزو کم کم در حین که با کمپانی های توکیو و پاریس کار می کرد. تمرکز داشت بر مستقل کردن خود ؛ که ناگهان کنزو در سال ۱۹۷۰ اولین فروشگاه خودش را تاسیس کرد با الهام از طبیعت سبز و نام ان را Jungle Jap و شروع به کار کرد. بین کاربران محبوبیت پیدا کرد و طولی نکشید. طراحی زیادی که انجام داد، در این سال موفق شد مجموعه لباس های خود را در گالری ویویان به نمایش بگذارد ؛ در همان سال لباس زیبای کنزو بر روی مجله معروف فشن اِل رفت. در عرض یک سال مجموعه لباس های کنزو در شهرهای نیویورک و توکیو به فروش گذاشته شد ،و کنزو خلاقیت های به خرج می داد که باعث شهورت او می شد.به عنوان مثال در سیرک لباس های خود برای جلب توجه به نمایش می گذاشت.

پیشرفت برند کنزو

در سال ۱۹۸۱ لباس های مردانه برند کنزو به نمایش گذاشته شد. خط تولید عطر خاص برند کنزو در سال۱۹۸۸ تولید شد. عطر و ادکلن برند کنزو از همان شروع مورد استقبال قرار گرفت. کنزو در سال ۲۰۰۵ شروع به طراحی دکوراسیون و تولید کارد و چنگال و وسایل منزل و مبلمان های لوکس کرد.

بازنشتگی کنزو

کنزو دوس داشتنی در سال۱۹۹۹ اعلام بازنشتگی کرد و کنزو دستیار خودش را جانشینش اعلام کرد. برند کنزو که در دست جانشین کنزو بود در سال ۲۰۰۱ شروع به تولید محصولات ارایشی و مراقبتی کرد.  در سال ۲۰۰۸ به عنوان طراح خلاق و حرفه ای اعلام شد. 

عطر و ادکلن برند کنزو

کنزو در سال ۱۹۸۸ و ۱۹۸۹ عطر های معروفی به نام های kenzo for women و Beau ce sent را به بازار دنیا  به نمایش گذاشت. شرکت کنزو توانسته ۸۵ عطر را در کارنامه خود ثبت کند و مورد تحصین قرار بگیرد. رایحه و بوی عطر های کنزو محبوبیت زیادی دارد و باعث شده فروشگاه جزیره عطر اکثر عطر های برند گنزو را داشته باشد 

ادامله مطلب

عطر ادکلن کنزو وورلد کوچک

عطر ادکلن کنزو وورلد کوچک

Kenzo World EDP

خرید

۹۰٬۰۰۰ تومان