کرید - creed

برند کرید Creed

برند کرید Creed 

برند کرید که جز ان دسته از برند های میباشد که به هیچ عنوان اجازه نداد هیچ وقت ماهیت خود را فراموش کند و همیشه به دنبال حفظ و ارتقا گاهیت خصوصی برند کرید بود.

تاریخچه برند کرید

برند کرید جز قدیمی ترین برندهای دنیا در زمینه عطر می باشد. که بیشتر از 250 سال سابقه کاری دارد . برند کرید در اول کار یک شرکت خانوادگی بود که از همان اول محبوبیت زیادی داشت. این محبوبیت و شوهرت کم کم ارتقا پیدا کرد که تبدیل شد به پر اوازه ترین برند های لوکس دنیا. شرکت عطر کرید اولین تولید کنند عطر کرید "جیمز هنری کرید" نام دارد؛ جمیز در سال ۱۷۶۰ شروع به فعالیت کرد.  در شهر لندن با مغازه ای تحت هاوس کرید یا همان خانه کرید شروع به کار کرد. کرید در همان شروع کار به عطر های لوکس می پرداخت و طولی نکشید، که کرید جای والایی بین طرفداران عطر های لوکس پیدا کرد.

  محبوبیت عطر کرید بین درباریان انگلیس 

به قدری این عطر کرید لوکس و گران قیمت بود که محبوبیت خاصی بین افراد دربار پادشاهی انگلیس و مخصوصا ملکه ویکتوریا پیدا کرد. ناگفته نماند که این محبوبیت تنها به افراد دربار انگلیس محدود نشد.  افرادی مانند ملکه یوجین ،فرانس ژوزف ، ملکه الیزابت ، ملکه کریستینا و ناپلئون سوم از مشتریان برند کرید بودند. این محبوبیت بین خاندان سلطنتی باعث شد که در سال ۱۸۵۴ با کمک و حمایت ملکه الیزابت نمایندگی عطر را در کشور فرانسه افتتاح کند؛ این نمایندگی شوهرت کرید و البته کیفیت و رایحه های بی نظیر عطر ها معروف کرید افزایش پیدا کند. برند کرید هیچ وقت کیفیت را فدای کمیت نکرده است.  عطر و ادکلن های کرید دارای کفیفت عالی و ماندگاری فوق العاده ای دارا است. معروف شدن بیشتر عطر کرید در زمان الیور هنری (نسل ششم خانواده کرید) در سال های زیاد و سفر های متعدد خارجی اسانس های طبیعی بی نظیر را جمع اوری می کرد، و در تولید عطر کرید به کار میبرد؛ رایحه و اسانس های مانند گل سوسن، گل یاس، گل رز، گل بنفشه و گل مریم و این اسانس های خوش بو را از کشور های متفاوتی جمع اوری کرد.

فروشگاه جزیره عطر  محصولات کرید را در  سه نوع  کوچک ، شرکتی و اورجینال برای فروش دارا می باشد 

دیگرمحصولات برند کریددیگر مطالب