برند ژان پل گوتیه

Brand jean Paul GAULTIER

برند ژان پل گوتیه

​jean Paul GAULTIER

درباره برند ژان پل گوتیه

ژان پل گوتیه Jean Paul Gaultier طراح مد فرانسوی، که از سال 2003 تا 2010 طراح ارشد برند هرمس Hermes بود. محصولات فاخر و لوکس، کفش و کیف‌های جذاب وی در سالهای اخیر با استقبال بی نظیری در فشن ویک‌های پاریس، میلان، لندن و نیویورک قرار گرفته است. خط تولید محصولات عطر برند ژان پل گوتیه با همکاری PUIG CO فرانسوی در دهه نود میلادی آغاز به کار کرد.

اولین مجموعه ژان پل گوتیه در 1976 معرفی شد. وی بدون هیچ گونه آموزش رسمی در زمینه مد و فشن، کار خود را در سنین کم و با فرستادن آنها برای طراحان مطرح، مشهور آغاز کرد. پیر کارتین و ژان پاتو از اولین طراحانی بودند که به وی کمک کردند و متوجه استعداد ذاتی ژان پل در مد شدند.

همچنین اولین عطر برند ژآن پل گوتیه به نام کلاسیک، در سال 1993 به بازار عطر ادکلن ارائه شد. که در همان سال طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرد.

معرفی عطر  ادکلن ژان پل گوتیه اسکندال

عطر ادکلن ژان پل گوتیه اسکندال Jean Paul Gaultier Scandal در سال 2017 با رایحه‌ای گلدار و معطر در سال 2017 وارد بازار عطر ادکلن شد. عطر ادکلن ژان پل گوتیه اسکندال برای زنان قدرتمند و اصیل طراحی شده است. عطر ادکلن اسکندال از برند ژان پل گوتیه به قدری موفق و پرفروش شد که به عنوان یکی از بهترین عطرهای زنانه در سال 2017 شناخته شد.

رایحه‌های عطر ادکلن ژان پل گوتیه اسکندال

نتهای اولیه: پرتقال خونی، نارنگی ماندرین

نتهای میانی: یاس، عسل، گاردینای یاسمنی، هلو، شکوفه پرتقال

نتهای پایه: شیرین بیان، موم، کارامل، نعناع هندی

فروشگاه جزیره عطر