ناسوماتو - nasomatto

برند ناسوماتو

برند معروف و دوست داشتنی که رایحه های بسیار خاصی دارد که الهام از اعتماد بنفس، عشق ،صلح و هر تعریف زیبا می باشد. برند ناسوماتو به رمز و راز در رایحه های عطر معروف میباشد.

تاریخچه برند ناسوماتو

برند ناسوماتو تعلق دارد به الساندرو گوالتیری که در سال ۲۰۰۷ در هلند تاسیس شد.

الساندرو در ایتالیا به دنیا امد. او در زمینه عطر در موسسه اموزشی المانی تحصیل کرد.بعد از گذراندن دانشجویی علاقه وی به عطر و طراحی بیشتر از قبل شد. مجله ها و برند های معروف دنیا مانند ورساچه،دیزل و فندی را دنبال و  با انها می کرد. زمینه ساز مصمم شدن بر روی صنف و تاسیس برند ناسومانتو شد.

نکته جالبی که وجود دارد الساندرو به شخصه تمام عطر هایش را خودش طراحی می کرد.

عطر برند ناسوماتو

همان طور که گفتم عطر های برند ناسوماتو پر از رمز و راز می باشد، دلیل این رمز و راز شاید تولید و طراحی پنهان کاری الساندرو باشد، این رمز و راز باعث شده ک استفاده کنندگان راه به این عطر ها معتاد کنند و کنجکاوی بیشتری نشان دهند.

در سال ۲۰۰۷ یعنی در همان سال شروع کار اولین عطر خود را تولید کرد. عطر "China white" را وارد بازار کرد.عطر دوست داشتنی Black Afgano را در سال ۲۰۰۹ وارد بازار کرد. این عطر محبوبیت بسیار زیادی بین مردم پیدا کرد.

 در شروع اول ۸۰ عطر به رایحه ها ی متفاوت را تولید و طراحی کرد. در آلمان و ایتالیا به صورت کاملا شخصی وارد بازار کرد.درست که عطر های این برند جز عطر های گرون قیمت هستند. اما با بوییدن راحیه فوق العاده عطر ها احساس قدرت می کنید، بر روی انتخابتون مصمم می شوید.

برند ناسوماتو تنها برندی که در سال های کوتاه موفیقت و محبوبیت زیادی به دست اورده است. که الان در حال رقابت با بهترین برند عطر دنیا می باشد، که کم کم نیم قرن عمر دارند.

الساندرو همان طور که در شروع گفتم با برند های معروف همکاری کرد. اما طولی نکشید که از انها جدا شد. اینطور می گفت که آن ها به طراحی های خاص او توجه نمی کردن،  سبب شد که الساندرو به فکر جسورانه ای افتاد.  برند خود را تاسیس کرد. چون به اندازه کافی هوش ، زکاوت و مهم تر از همه چیز استعداد در طراحی و تولید عطر را داشت. بع از آن  در مدت کمی معروف شد. 

توصیف و گفته ها درمورد رایحه برند ناسوماتو

عطر برند ناسومانتو به دلیل الهام از عشق ، اعتماد بنفس، قدرت و صلح سبب شده که استفاده کنندگان عطر احساس قدرت در روحیه و هیجان بشوند یا مانند نفس کشیدن در هوایی پر عشق و آرامش می باشد.

رایحه عطر های ناسوماتو آدم را مانند اهن ربا به خود جذب میکند.

فروشگاه جزیره عطر

ادامله مطلب
عطر و ادکلن برند ناسوماتو | nasomatto | عطر جزیره

ادکلن عطر بلک افغان کوچک

ادکلن عطر بلک افغان کوچک

Nasomatto Black Afgano

خرید

۱۰۰٬۰۰۰ تومان