برند میلتون لوید - Milton Lloyd


عطر و ادکلن های برند میلتون لوید


​برند میلتون لوید

Milton

درباره برند میلتون

برند میلتون لوید Milton Lloyd یکی از قدیمی‌ترین برندهای عطر و ادکلن در انگلستان محسوب می شود. در سال ۱۹۷۵ کمپانی میلتون لوید در حوزه عطر سازی شروع به فعالیت نمود. میلتون لوید عطر و ادکلن‌های خود را با توجه به سلایق افراد جامعه تولید نمود.

همین امر سبب افزایش طرفداران این برند قدیمی شد. عطر ادکلن‌های میلتون لوید تنوع بسیاری دارند و برای تمامی افراد با سنین مختلف مناسب است. این برند با سادگی و قیمت خوبی که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار است. شعاری که این کمپانی راجع به عطرهای خود گفته است: یک عطر عالی به تبلیغات نیازی ندارد، ما مبلغی صرف تبلیغات عطرهایمان نخواهیم کرد.

تاریخچه عطر ادکلن برند میلتون لوید

برند میلتون لوید یک تجارت خانوادگی و مستقر در لندن است که بیش از 45 سال تجربه و اشتیاق برای ایجاد عطرهای لوکس با قیمت‌های مقرون به صرفه دارد. Milton Lloyd یک برند شناخته شده در انگلستان است که در طول سال‌های فعالیت خود بیش از 141 عطر و ادکلن تولید و عرضه نمود. در سال 1975 کمپانی میلتون لوید در جنوب لندن تاسیس شده بود. این برند برای تولید عطر و ادکلن‌های با کیفیت با عطرسازان کاربلد و خلاق جهان همکاری کرده است. این کمپانی استراتژی خاص خود را دارد.

برند میلتون لوید بر این باور بود که به جای همکاری با افراد مشهور و انجام تبلیغات پر هزینه، محصولاتی فراتر ازانتظارات مشتری تولید کنند تا از طریق افراد واقعی، مردم تبلیغ و شناخته شوند. اولین عطرهای این برند به نام هاوایی و کشمیر در سال 1980 برای کمپانی Playboy ساخته شد.

این دو عطر همچنان جز پرفروش‌ترین‌های برند میلتون لوید به حساب می آیند. عطرهایی مانند Bondage و America از دیگر عطرهایی هستند که این برند تولید نموده است. میلتون لوید بعد از گذشت زمان از شهرت و موفقیت بالایی برخوردار شد و به یک برند جهانی تبدیل شد و به بازارهای خاورمیانه، غرب آفریقا، آسیا، اروپای شرقی و بریتانیا دسترسی پیدا نمود.

یادداشتی از طرف برند میلتون: میلتون لوید از شروع کارش در سال ۱۹۷۵، همیشه بهترین عطرها را با کمترین قیمت ممکن ارائه می‌داد. همه می‌دانند یک عطر عالی از چه ساخته شده‌است خوب بودنش به خاطر بطری‌ِ گران قیمت آن نیست؛ ما عطرهای برجسته‌مان را در بسته‌بندی‌هایی ساده ارائه می‌دهیم. یک عطر عالی نیازی به تبلیغ ندارد؛ ما پولی صرف تبلیغ عطرهایمان نمی‌کنیم.

جزیره عطر