برند موگلر

Brand Mugler

لیست عطر های برند موگلر

الین موگلر

ادکلن الین موگلر

Thierry Mugler - Alien

۲۰۰٬۰۰۰ تومان

undefined

ادکلن الین موگلر

Thierry Mugler - Alien

۲٬۸۹۹٬۰۰۰ تومان

عطر ادکلن الین موگلر شرکتی

ادکلن الین موگلر

Thierry Mugler - Alien

۴۵۰٬۰۰۰ تومان

عطر ادکلن تیری موگلر آنجل ستاره ای

عطر ادکلن تیری موگلر آنجل ستاره ای

Thierry Mugler Angel

۲۰۰٬۰۰۰ تومان

برند موگلر

​Mugler

درباره برند موگلر

تیری موگلر Mugler Thierry در شهر استراسبورگ فرانسه به دنیا آمد. وی به طراحی، عکاسی بسیار علاقه داشت و همین امر باعث شد وی در این رشته تحصیل کند. تیری موگلر در سن 26 سالگی تصمیم گرفت به دور دنیا سفر کند و از شرکت‌های کوچک پوشاک فرانسه دیدن نماید. سپس به عنوان طراحی مشهور در کمپانی‌های بزرگ میلان، لندن و بارسلون مشغول به کار شد.

موگلر توانست در سال 1978 اولین بوتیک خود را در پاریس، قلب مد دنیا افتتاح کند و عنوان بهترین طراح را به خود اختصاص دهد. ​​اولین عطر برند تیری موگلر در سال 1992 به اسم فرشته یا انجل Angel، به بازار عطر و ادکلن ارائه شد. عطر ادکلن انجل در سال 2007 جایزه FIFI را دریافت کرد و عنوان بهترین و پرفروش ترین عطر را به خود اختصاص داد.

معرفی عطر الین موگلر

عطر ادکلن الین موگلر Mugler Alien با رایحه‌ای گرم، ملایم در سال 2005 به بازار عطر و ادکلن ارائه شد. عطر ادکلن الین موگلر از برند تیری موگلر Thierry Mugler، توسط دو عطرساز مشهور به نام‌های Dominique ROPION, Laurent BRUYERE ساخته و طراحی شد. تیری موگلر موسس برند مولگر درباره عطر الین موگلر می گوید: درون هر زن، یک الهه قدرتمند و بااصالت قرار دارد، که من دوس دارم آن را بزرگنمایی کنم.

کلمه الین Alien در لغت به معنای بیگانه و غریبه است. این همان حسی است که بعد از هربار اسپری کردن عطر الین موگلر به شما منتقل می شود. زیرا شما تابه حال این احساسات را تجربه نکرده‌اید!

رایحه‌های عطر الین مولگر

رایحه اولیه: یاس

رایحه میانی: روایح چوبی

رایحه پایه: کهربا


عطر ادکلن الین موگلر با رایحه‌های جذاب، دارای ماندگاری و پراکندگی بسیار بالایی است. همچنین شما عزیزان میتوانید نمونه شرکتی عطر الین موگلر شرکتی را با قیمتی باورنکردنی و کیفیتی بی‌نظیر از سایت جزیره عطر تهیه فرمایید.

فروشگاه جزیره عطر