شیسیدو - shiseido

برند شیسیدو  Shiseido

برند شیسیدو  Shiseido

برند معروف شیسیدو که اسم آن از متن چینی برگرفته شده است. برند خیلی محبوب و معروف جهان و البته بین ژاپنی ها و چینی ها. 

 برند شیسیدو به معنی تشکر و ستایش نعمت های بیکاران ک باعث ارتقا و پیشرفت ارزش های والا می شود.


برند شیسیدو

برند شیسیدو یک برند معروف ژاپنی است. که به ساخت و تولید محصولات مراقبتی پوست و مو ،محصولات لوکس عطری و محصولات آرایشی زیبایی میپردازد. برند شیسیدو تعلق دارد به Arinbu Fukuhara که در سال ۱۸۷۲ تاسیس شد. "آرینوبو فوکوهارا" دارو ساز و رئیس سابق نیروی دریایی سلطنتی ژاپن بود. شینزو که پسر ارینوبو فوکوهارا بود اولین رئیس برند شیسیدو بود، شینیزو علاقه خیلی زیادی به عکلاسی و جهان گردی داشت. و به واسته همین علاقه باعث شد که شرکت شیسیدو از عطاری تبدیل شود به شرکت لوازم ارایشی و زیبایی حال حاضر دنیا. در برند شیسیدو نکته جالبی که وجود دارد اینکه اولین تولید کننده لوسیون بدن به صورت مایع میباشد. برند شیسیدو که به دلیل تولید عطر در سایز های مختلف و طراحی های شگفت انگیز توجه تمام ژاپنی ها و دیگر کشور ها را به خود جلب کرده است.

 گسترش برند شیسیدو

این برند محبوب در آسیا و سال ۱۹۵۷ شروع به کار کرد و تا سال ۱۹۷۱ تا امریکا و اروپا گسترش پیدا کرد و مخاطب های بیشماری را علاقه مند به برند خود کرد، که امروزه شاهد همکاری موفق برند شیسیدو میباشیم. کمپانی شیسیدو تحت نام ۱۸ برند در سراسر جهان راه ارائه میدهد؛ نام های مشهوری مثل محصولات زیبایی و ارایشی NARS ،محصولات محافظت از پوست شیسیدو، تمام محصولات شرکت بین المملی ،محصولات و محافظت کننده های مو JLOCO وعطر های تولیدی فوق العاده معروف به نام شیسیدو و غیره.

ادکلن و عطر های معروف شیسیدو

 شیسیدو یک خانه عطر با رایحه های عالی قدیمی است که قدیمی ترین آن تعلق دارد به سال ۱۹۱۷،اولین عطر زنانه شیسیدو "ذن" نام دارد که در سال ۱۹۶۵ و۲۰۰۷ با دو فرمول تولید شد؛ و نسخه مردانه "ذن" در سال ۲۰۰۹ معرفی شده است.

شیسیدو عطر های دارد که به همکاری افراد معروف دنیا می باشد.ماریس راسل، ماری سالامان ، ناتالی لورسون ، دومینیک پریساس ، ژاکوز کاوالیر و غیره از جمله همکاری های برند عطر و ادکلن شیسیدو میباشد.عطر و ادکلن های شیسیدو راحیه های فوق العاده معروفی دارد و همچنین به دلیل طراحی های برجسته به معروفی ادکلن و عطر های برند شیسیدو اضافه کرده است. فروشگاه جزیره عطر مفتخر  است محصولات این برند را برای شما به ارمغان در بیاورد