برند دانهیل

dunhill

Brand dunhill

برند دانهیل

Dunhill

​برند دانهیل Dunhill یک خانه مد بریتانیایی است که در تولید محصولاتی مثل: لباسهای مردانه، اکسسوری‌های لوکس، عطر و... فعالیت دارد. وی در ابتدا با شعار "همه چیز جزء موتور" برند دانهیل را تاسیس کرد.


.jpg


تاریخچه برند دانهیل

برند دانهیل توسط آلفرد دانهیل Alfred Dunhill در سال 1893 زمانی که آلفرد دانهیل تنها 21 سال سن داشت، تاسیس شد. پدر آلفرد، یک بیزینس من بزرگ در زمینه تولیدات زین اسب بود. بعد از مرگ وی میراث او به آلفرد دانهیل رسید. در آن زمان اتوموبیل یک کالای بسیار لوکس محسوب می‌شد و مردم علاقه زیادی به آن نشان می‌دادند. پس آلفرد دانهیل تصمیم گرفت تجارت پدر را تبدیل به یک فرصت کند. کالاهایی مثل لامپ، بوق خودرو، ساعتهایی مربوط به داشبورد محصولاتی بودند که برند دانهیل آنها را برای ماشین‌ها عرضه می‌کرد. در ادامه آلفرد دانهیل به ساخت اکسسوری‌های لوکس مخصوص رانندگان و اورکت‌های چرم پرداخت، که در شهرت برند دانهیل تاثیر بسزایی داشت.

محصولات برند دانهیل

آلفرد در سال 1907 با تاسیس یک فروشگاه تنباکو و یک کارخانه تولید پیپ pipe، توانست یک تغییر بسیار بزرگ و پرسود را برای برند دانهیل ایجاد کند. پیپ‌هایی که توسط برند دانهیل تولید می‌شد، با علامت تجاری مشهور وایت اسپات White Spot شناخته می‌شدند. برند دانهیل پیشرفت قابل توجهی را با تولیدات خود به دست آورد و توانست شعبات خود را در پاریس و نیویورک گسترش دهد. در کنار این خط تولید برند دانهیل، فندک نیز قرار گرفت. در واقع برند دانهیل اولین برندی بود که توانست فندک‌هایی را طراحی کند، که تنها با استفاده از یک دست تولید شوند. قبل از آن برای هیچ نوع فندکی این قابلیت وجود نداشت. این فندک‌ها در دهه 50 با نام رولاگاس که در آنها از گاز بوتان استفاده شده بود، رونمایی شد. بعد از موفقیت‌های پی در پی این محصولات، برند دانهیل شروع در سال 1963 به تولید سیگارهایی با نام تجاری خود کرد.


.jpg


یکی از ایده‌های خلاقانه برند دانهیل، فروشگاهای منحصر به فرد است. در فروشگاهای برند دانهیل مشتریان می‌توانند علاوه بر خرید لباس، شراب، اکسسوری‌های لوکس و عطرهای جذاب، از امکاناتی مانند: آرایشگاه، دیدن فیلم بر روی صفحه نمایش بزرگ خود را سرگرم کنند.

ورود به صنعت عطر و ادکلن برند دانهیل

در سال 1934 اولین عطر برند دانهیل به نام دانهیل برای مردان Dunhill For Men تولید شد. اکثر عطرهایی که برند دانهیل تولید می‌کرد، برای مشتریان و مردان بسیار لوکس، ثروتمند بود. برند دانهیل تا به امروز فقط یک عطر زنانه با نام Desire's در سال 2001 تولید کرده است. سال 2015 یک سال خاص برای برند دانهیل بود، زیرا برند دانهیل با تولید یک عطر نمادین که اصالت برند دانهیل را به نمایش می‌گذاشت طراحی کرد. عطرساز این عطر کارلوس بنجامن نام داشت. در حال حاضر برند دانهیل بیش از 30 رایحه جذاب را به بازار عطر و ادکلن عرضه کرده است.


.jpg


معرفی عطر آیکون ابسولوت

عطر ادکلن دانهیل آیکون ابسولوت Dunhill Icon Absolute عطری با رایحه گرم و تند است که در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن ارائه شد. عطری بسیار لاکچری و مردانه. عطر ادکلن دانهیل آیکون ابسولوت توسط طراح مشهور کارلوس بینیم ارائه شد.

با اولین اسپری عطر دانهیل آیکون ابسولوت ترکیبی بسیار آرامشبخش از ترنج، فلفل سیاه و هل به مشام شما خواهد رسید. رایحه تند این ترکیب به شما نشاط بی اندازه‌ای را منتقل کی نماید. در ادامه رایحه زعفران، رز سیاه و یاسمن شما و اطرافیانتان را مسخ خواهد کرد. در پایان نیز رایحه بسیار قوی عود، برگ‌های تنباکو و چرم توسکان فضا را تغییر می دهد و جذابیت و مردانگی عطر را چندین برابر می نماید. اگر می خواهید در هر جمعی نگاه همگان را به خود جلب کنید، عطر دانهیل آیکون ابسولوت با این رایحه‌های جذاب، بسیار برای شبها و فصلهای سرد، مهمانی‌ها و جلسات مهم مناسب است.شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به سایت جزیره عطر از عطرهای جذاب برند دانهیل در مدلهای اورجینال، شرکتی و کوچک دیدن فرمایید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید.​