برند ای ایکس نیهیلو

Brand Ex Nihilo

برند ای ایکس نیهیلو

​Ex Nihilo

درباره برند ای ایکس نیهیلو

برند ای ایکس نیهیلو، یک خانه عطر فرانسوی است که جایگزینی برای محصولات لوکس کلیشه‌ای و شخصی‌ سازی انبوه می‌باشد. برند ای ایکس نیهیلو با الهام گرفتن از آوانگارد خلاق و روحیه فرانسوی تهذیب خالص، به دنبال به اشتراک گذاشتن تصورات خود از لوکس بودن با نمایش اوج دانش چگونگی ساخت و باشکوه‌ترین مواد اولیه عطر می‌باشد.
برند ای ایکس نیهیلو، از افراد سنت شکن و همچنین روشنفکران الهام می‌گیرد. از استعداد‌های نوظهور در عطر سازی و معماری تا طراحان پرشور و شیشه ساز‌های ماهر. برند ای ایکس نیهیلو در تلاش برای گشودن مسیر‌های همکاری مشترک بین شازندگان عطر، جدیدترین فناوری‌ها و جامعه هنری، سعی خواهد کرد تا به خواسته‌های نسلی پر شور پاسخ دهد که به دنبال برترین اکتشافات و احساسات می‌باشند.

معرفی عطر فلور نارکوتیک شرکتی

عطر ادکلن فلور نارکوتیک زنانه FLEUR NARCOTIQUE EX NIHILO عطری با رایحه‌ای خنک، ملایم است که در سال 2014 توسط برند EX NIHILO به بازار عطر ادکلن ارائه شد. عطر فلور نارکوتیک شرکتی، عطری زنانه و شیک است که در دسته گروه بویایی گلی میوه‌ای قرار دارد.عطر فلور نارکوتیک دارای پراکندگی، ماندگاری بسیار بالایی است و برای استفاده در تمام فصل‌های سال پیشنهاد می‌شود.

فروشگاه جزیره عطر