برند اجمل - Ajmal


عطر و ادکلن های برند اجمل


برند اجمل Ajmal یکی از برند‌های معروف در خاورمیانه است که در زمینه‌ عطر و ادکلن فعالیت می‌کند. عطر اجمل از مشهورترین عطرها به خصوص در حوزه خلیج‌فارس به شمار می‌رود. در سال 1964 برند اجمل توسط علی اجمل راه‌اندازی شد و تا به امروز به فعالیت‌های خود ادامه داده است. علی اجمل در سال 1950 شمال هندوستان را ترک کرد و به پایتخت هند یعنی بمبئی نقل مکان کرد.
علی اجمل پس از یکسال به امید ساختن رایحه‌ای خوشبو و جذاب به ترکیب روغن‌های معطر پرداخت و به یکی از اولین عطرسازان خاورمیانه تبدیل شد. اجمل پس از به شهرت رسیدن نام خانوادگی خود را بر روی محصولاتش گذاشت و پس از 12 سال برند خود را به امارات انتقال داد و اولین شعبه از برند اجمل را در دبی پایه‌گذاری کرد. یکی از رایحه‌های بسیار مهمی که در بیشتر عطرهای اجمل به کار گرفته می‌شود گیاهی به نام آگاروود است.
در سال 1979 علی اجمل یک طرح زراعی برای جنگل‌های زراعی گیاه آگاروود تصویب کرد که این برنامه به ثمر نشست و یک میلیون درخت برای ساخته شدن عود در دسترس قرار گرفت. در سال 1987 برند اجمل به اولین برند در زمینه‌ تولید رایحه‌های جادویی دهن العود تبدیل شد.این موضوع باعث رشد بسیار زیادی از مشتریان این برند شد و برند اجمل را به یکی از برندهای موفق در زمینه‌ی عطر و ادکلن تبدیل کرد