آمواج - Amouage

برند آمواج

برند آمواج 

برند آمواج یک برند بسیار معروف عرب و عمانی می باشد، که به ذهن یک سلطان عمانی رسیده است.

تاریخچه برند امواج 

برند امواج در سال ۱۹۸۳ که یک برند بسیار محبوب و لوکس و شاهانه می باشد. توسط حمد بن حمود البوسعیدی تاسیس شد. فکر این برند در ذهن حمد بن حمود البوسعیدی اتفاق افتاد. 

او در شهر مسقط کارخانه ای تولید کرد. در انجا به تولید محصولات مراقبت پوستی ، ارایشی و بهداشتی می پرداخت.

او اجازه از سلطان عمان گرفت که از اداب و رسوم سنت عمان در بسته بندی و طراحی عطر های خود استفاده و الهام بگیرد.

اسم برند امواج به ترکیب دو کلمه اموج (به معنی عشق) و آن (به معنی موج) به دست اماده است.

حمد بن حمود البوسیدی در سن ۸۳ سالگی در سال ۲۰۰۲ از دنیا رفت. در آن زمان شرکت امواج زیر مجموعه برند سابکو بود. توسط فرزاندانش مدیریت می شد.  محبوبت ترین فرزند او خالد بن حمد البوسیدی نام داشت.

بحث مهم درمورد برند امواج اینکه درحکایت عمان مارها بالدار از درخت کندر نگه داری می کردن؛ اسانس اولیه در فرانسه به عمان ارسال می شد. در عمان با مواد های خاص ترکیب  و به مدت ۸ هفته کهنگی،  و از این طریق ماده معطر به وجود می امد.

امروزه این برند بعلاوه تولید عطر به تولید صابون و لوسیون می پردازد.

عطر و ادکلن برند امواج

عطر و ادکلن امواج با ترکیب عطر های خاورمیانه مانند: گل سرخ، ادویه های معروف شرقی، مشک و بخور توانست عطر هایی با رایحه بی نظیر و ماندگاری عالی تولید کند.

برند امواج عطر ها و ادکلن های زنانه و مردانه هایی از سال ۱۹۸۳ تا ۲۰۰۷ تولید کرد که جز لیست معروف ترین عطر ها می باشند؛ نکته جالبی که وجود دارد اینکه عطر های زنانه برگرفته از مسجد معروف عمان و بطری عطرهای مردانه از خنجر سنتی عمان طراحی شده است.

برند امواج از سال ۱۹۸۳ تا ۲۰۱۴ توانسته ۶۴ عطر را در کارنامه خود به جا بگذارد. کثر عطر های این برند گرم و شیرین میباشد که چهره سنتی به خود دارد.

فردشگاه جزیره عطر اکثر عطر های برند امواج  کوچک ، شرکتی و اورجینال موجود  موجود دارد که از نظر پخش و ماندگاری فوق العاده می باشد.